Aktualności


Weryfikacja wyników w okręgu.


Dodano 6 września 2019 o godz. 14:01

KOMUNIKAT NR 3/2019 Zarządu Okręgu Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych w Łodzi z dnia 01 września 2019 roku 1. Okręgowa Komisja Weryfikacyjna Zarząd Okręgu PZHGP Łódź informuje, że posiedzenie Okręgowej Komisji Weryfikacyjnej, dotyczące weryfikacji dokumentacji lotowej z lotów gołębi dorosłych oraz ustalenia wyników współzawodnictwa okręgowego, odbędzie się w dniu 10 września 2019 roku (wtorek), godz. 1700 w Łasku ul. Narutowicza 1 (PSS). Pełną dokumentację lotową (Regulamin Współzawodnictwa Lotowego Okręgu Łódź – pkt. 13), pierwszych trzech hodowców z każdej kategorii (A, B, C, D, Roczne, GMP i Intermistrzostwo) należy obligatoryjnie i obowiązkowo dostarczyć na spotkanie weryfikacyjne Okręgowej Komisji Weryfikacyjnej. Nie będzie możliwości uzupełniania dokumentacji lotowej po zakończonym posiedzeniu Komisji. Weryfikacja dokumentacji i ustalenie wyników w lotach gołębi młodych odbędzie się po zakończeniu lotów. Dla przypomnienia w skład Okręgowej Komisji Weryfikacyjnej wchodzą prezesi i wiceprezesi ds. lotowych Oddziałów oraz Zarząd Okręgu. Prosimy o zapewnienie w weryfikacji dokumentacji lotowej oddziałowych zespołów weryfikacyjnych 4-osobowych.


Weryfikacja wyników do Okręgu.


Dodano 3 września 2019 o godz. 21:35

W dniu 08.09.2019r. (niedziela) o godzinie 16.00 na punkcie wkładań w m. Rawa Mazowiecka odbędzie się weryfikacja wyników (kompletowanie dokumentacji) do Okręgu. Wszystkich zainteresowanych oraz oczywiście Zarząd Oddziału zapraszam na spotkanie.

Sekretarz Oddziału.


Wyniki do Okręgu.


Dodano 22 sierpnia 2019 o godz. 21:20

Wszystkich hodowców zainteresowanych zgłoszeniem swoich wyników w poszczególnych KAT oraz lotników proszę o informację do mnie  ( najlepiej sms) do dnia 28.08.2019r. w celu przygotowania wstępnej dokumentacji do weryfikacji wyników do Okręgu.

Sekretarz Oddziału.


Dezynfekcja Koszy.


Dodano 22 sierpnia 2019 o godz. 21:15

Przypomina się Zarządom Sekcji o obowiązku kontroli wkładanych gołebi pod katem zdrowia - Regulamin Lotowo-Zegarowy rozdział VI pkt. 2. Dezynfekcję koszy będących na punktach wkładań przeprowadzić dodatkowo we własnym zakresie.

V-ce Prezes ds. lotowych.


Wyniki w kategoriach.


Dodano 19 sierpnia 2019 o godz. 22:22

Na wszystkie sekcje dla hodowców, którzy wylatali jakiekolwiek karegorie zostały rozdane listy z wynikami gołebi do poszczególnych kategori. Proszę aby Ci hodowcy zapoznali się z tymi listami i w przypadku, gdy dany hodowca wylatał więcej niż 1 kat, a wyniki gołebi się na nie nakładają wybrali najkorzystniejszą dla siebie opcję i zgłosili ją na weryfikacji wyników do oddziału. Termin weryfikacji zostanie podany w późniejszym terminie.


Typowanie gołębi młodych.


Dodano 16 sierpnia 2019 o godz. 23:54

Przypominam wszystkim hodowcom, że w lotach gołębi młodych obowiązywać będą 2 współzawodnictwa:

- typowane 15/8 na zasadach MP KAT A gołębi młodych;

- pierwsze 7 gołebi z całego spisu.

W związku z powyższym proszę wszystkich hodowców o typowanie gołębi w zegarze od 1 lotu.

Rachmistrz Oddziału. 


Listy Startowo-Zegarowe


Dodano 16 sierpnia 2019 o godz. 09:31

W związku z bardzo małym zainteresowaniem hodowców lotujących na zegary tradycyjne i listami Startowo-Zegarowymi generowanymi z programu obliczeniowego, (z doświadczenia wiem, że takie zainteresowanie pojawi się w dniu wkładania na 1 lot konkursowy) w dziale DOKUMENTY w zakładce DRUKI dodałem czystą listę Startowo-Zegarową. Zainteresowanych informuję, że należy ją sobie wydrukować i uzupełnić ręcznie lub ściągnąć na komputer i następnie edytować.

Sekretarz Oddziału.


Godziny odjazdu kabiny na loty gołębi młodych.


Dodano 15 sierpnia 2019 o godz. 21:08

Zarząd Oddziału informuje, że kabina na pierwsze 3 loty gołębi młodych z m. Turek I, Turek II, Września będzie odjeżdżać w następujących godzinach:

- Biała Rawska godz. 20.00

- Rawa Maz. godz. 20.40

- Głuchów godz. 21.00

- Skierniewice godz. 21.40.

Na loty nr 4 i 5 z m. Buk i Świebodzin kabina będzie odjeżdżać w następujących godzinach:

- Biała Rawska godz. 19.00

- Rawa Maz. godz. 19.40

- Głuchów godz. 20.00

- Skierniewice godz. 20.40.

Zarząd Oddziału.


Zmiana lotu nr 2


Dodano 15 sierpnia 2019 o godz. 21:00

Na prośbę hodowców z poszczególnych sekcji, w związku z wieloma przypadkami choroby gołębi młodych, Zarząd Oddziału aby umożliwić przelotowanie gołębi młodych podjął decyzję, że lot nr 2 zamiast z m. Słupca odbędzie się z m. Turek.

Zarząd Oddziału.


Listy startowo zegarowe na zegary tradycyjne.


Dodano 13 sierpnia 2019 o godz. 21:26

Wszystkie osoby, które chcą lecieć na zegary tradycyjne lub koszować bez konstantowania proszę aby zgłosiły się do mnie w celu wydrukowania z programu powyższej listy. Prosze to zrobić do dnia 14.08.2019r. 


Koszowanie na próbny lot z m. Wartkowice.


Dodano 12 sierpnia 2019 o godz. 21:19

Godziny odjazdu kabiny na lot próbny oddziałowy z miejscowości Wartkowice w dniu 15.08.2019r (czwartek).:

- Biała Rawska godzina 4.30;

- Rawa Mazowiecka godzina 5.00;

- Głuchów godzina 5.30;

- Skierniewice godzina 6.00.

Nadmieniam, że opłata za każdy kosz wynosi 5zł.

Prezes Oddziału.


Koszowanie na próbny lot z m. Warszewice.


Dodano 5 sierpnia 2019 o godz. 22:04

Godziny odjazdu kabiny na lot próbny oddziałowy z miejscowości Warszewice w dniu 11.08.2019r. (niedziela):

- Biała Rawska godz. 4.30

- Rawa Mazowiecka godz. 5.00

- Głuchów godz. 5.30

- Skierniewice godz. 6.00\

V-ve Prezes ds. lotopwych.


Najszczersze kondolencje.


Dodano 1 sierpnia 2019 o godz. 17:03

Jacku.
Wobec ciosu, który spadł na Ciebie i całą Twoją Rodzinę po śmierci Syna, niełatwo znaleźć słowa otuchy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Prosimy przyjmij od nas wszystkich wyrazy najszczerszego współczucia.
Koledzy z Oddziału.


Rywalizacja DERBY


Dodano 29 lipca 2019 o godz. 14:47

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w ogólnopolskiej rywalizacji gołębi młodych na obrączkach DERBY, proszę aby zgodnie z regulaminem "15"-stke gołębi młodych na obrączkach DERBY umieścili jako pierwszą na spisie i następnie zgodnie ze spisem wprowadzili ją do zegarów ESK. Rachmistrz Oddziału.


Spisy gołębi młodych sekcji Skierniewice.


Dodano 28 lipca 2019 o godz. 21:13

Spisy gołębi młodych sekcji Skierniewice będą przyjmowane w dniu 4.08.2019r. o godzinie 10.00 na punkcie wkladań. Zarząd Sekcji Skierniewice

Wyniki w poszczególnych KAT, GMP, Intermistrzostwo


Dodano 26 lipca 2019 o godz. 07:49

ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄż
ł Nr Hod. - Nazwisko i Imię ł Kat. A  ł Kat. B  ł Kat. C  ł Kat. M  ł Kat. R  ł
ŃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´
ł 103-KORBEŃ DARIUSZ        ł         ł 578.58??ł 617.63??ł 643.39??ł         ł
ł 106-BUDEK STANISŁAW       ł 235.29??ł 277.86??ł         ł         ł         ł
ł 122-ZWOLIŃSKI ANDRZEJ     ł1610.45??ł 746.95??ł 627.49??ł         ł         ł
ł 129-KUŚ KRZYSZTOF         ł         ł 883.85??ł 642.43??ł         ł         ł
ł 137-MURGRABIA JAROSŁAW    ł         ł1466.42??ł1244.15??ł         ł         ł
ł 138-KLEPACZKA JAN & ALICJAł1870.16??ł 711.42??ł 792.58??ł         ł         ł
ł 140-KOPCZYŃSKI MARCIN     ł1182.24??ł 869.36??ł 638.85??ł 630.81??ł         ł
ł 144-BUDEK JACEK           ł 235.44OKł         ł         ł         ł         ł
ł 153-WÓJCIKOWSKI BOGDAN    ł 140.28??ł 280.94??ł         ł         ł 416.49??ł
ł 214-GOWIN MARIUSZ         ł1303.64??ł1020.12??ł         ł         ł         ł
ł 217-PORCZYK JAN           ł1252.53??ł 617.01??ł 698.41??ł 677.77OKł         ł
ł 219-RODZIK K.M. I P.      ł1135.13??ł 761.22??ł         ł         ł         ł
ł 224-CZYRKA TOMASZ         ł 935.69??ł 663.30??ł1237.40??ł         ł         ł
ł 231-RACZYŃSKI RYSZARD     ł1387.01??ł 812.02??ł 762.53??ł         ł         ł
ł 239-REDLICKI JERZY        ł1368.67??ł 895.39??ł 897.58??ł         ł         ł
ł 240-JABŁOŃSKI WALDEMAR    ł1125.01??ł 815.27??ł 722.96??ł 277.17??ł         ł
ł 252-GAWLIK KRZYSZTOF      ł         ł         ł1426.39OKł         ł         ł
ł 253-LIPIEC PAWEŁ          ł 646.22??ł 572.10??ł 862.41??ł         ł         ł
ł 257-SŁODKI ZBIGNIEW       ł1179.86??ł 401.57??ł 402.14??ł         ł         ł
ł 264-CZECHOWICZ SYLWESTER  ł 343.41??ł 262.33??ł 259.40??ł         ł         ł
ł 275-KOTYNIA SYLWESTER     ł         ł 660.44??ł 716.69??ł         ł         ł
ł 279-CZARNECKI TOMASZ      ł 846.81??ł 481.74??ł 485.69??ł 223.62??ł         ł
ł 280-MIROS MARIUSZ         ł1174.21??ł 946.46??ł1024.16??ł         ł         ł
ł 303-MELON STANISŁAW       ł1000.90??ł1134.71??ł1161.20??ł         ł         ł
ł 308-GOŁOTA DARIUSZ        ł1319.35??ł 889.20??ł 782.36??ł 682.15OKł1554.03??ł
ł 312-KRAWCZYK SYLWESTER    ł1419.55OKł         ł         ł         ł         ł
ł 315-NIEZGODA SYLWESTER    ł 923.41??ł 716.64??ł         ł         ł         ł
ł 349-SUŁEK PIOTR           ł1178.87OKł         ł         ł         ł         ł
ł 408-KANTOREK MAREK        ł1533.93??ł 823.70??ł         ł         ł         ł
ł 410-PUTO STANISŁAW        ł2044.39??ł1184.28??ł         ł         ł         ł
ł 418-PEWNIAK SŁAWOMIR      ł1513.99??ł1035.43??ł 662.32??ł         ł         ł
 
 
      ZESTAWIENIE ZBIORCZE GMP :
ÚÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄż
łNr Hł Nazwisko Hodowcy     łKonkł   GMP   łDRł
ŃÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄ´
  122-ZWOLIŃSKI ANDRZEJ       33   1613.93  *
  129-KUŚ KRZYSZTOF           31   1558.61  
  138-KLEPACZKA JAN & ALICJA  33   1670.51  *
  140-KOPCZYŃSKI MARCIN       30   1562.75  
  217-PORCZYK JAN             34   1734.48  *
  231-RACZYŃSKI RYSZARD       34   1706.31  *
  239-REDLICKI JERZY          31   1536.49  
  240-JABŁOŃSKI WALDEMAR      33   1654.42  *
  253-LIPIEC PAWEŁ            35   1775.18  *
  257-SŁODKI ZBIGNIEW         35   1795.03  *
  264-CZECHOWICZ SYLWESTER    35   1814.46  *
  279-CZARNECKI TOMASZ        31   1550.31  
  308-GOŁOTA DARIUSZ          34   1678.37  *
  315-NIEZGODA SYLWESTER      33   1638.93  *
 
 
      ZESTAWIENIE ZBIORCZE IM :
ÚÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄż
łNr Hł Nazwisko Hodowcy     łKonkł   IM    łDRł
ŃÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄÄÄĹÄÄÄÄÄÄÄÄÄĹÄÄ´
  129-KUŚ KRZYSZTOF           12   1083.625  
  138-KLEPACZKA JAN & ALICJA  15   1453.971   
  217-PORCZYK JAN             15   1545.632  
  231-RACZYŃSKI RYSZARD       15    964.441  
  240-JABŁOŃSKI WALDEMAR      12    790.713  
  253-LIPIEC PAWEŁ            15   1157.770  
  257-SŁODKI ZBIGNIEW         15    870.972  
  264-CZECHOWICZ SYLWESTER    18    588.634  *
  315-NIEZGODA SYLWESTER      12    888.892  
 

Zapis obrączek DERBY z zegarach Tauris.


Dodano 26 lipca 2019 o godz. 07:26

W związku z wieloma telefonami dotyczącymi zapisu obrączek DERBY w zegarch Tauris informuję, że do zegarów należy je wprowadzać w następującej konfiguracj:

- PL-19-123456 - przy 6-cyfrowej numeracji;

- L-19-1234567 - przy 7-cyfrowej numeracji.

Na spisach lotowych w wersji papierowej należy wpisywać je następująco:

PL-DE-19-1234567.


Regulamin współzawodnictwa Olimpijskiego "DERBY" o Mistrzostwo Polski w lotach gołębi młodych w 2019 roku.


Dodano 24 lipca 2019 o godz. 08:40

W dziale DOLUMENTY - REGULAMINY dodałem regulamin współzawodnictwa Olimpijskiego "DERBY" o Mistrzostwo Polski w lotach gołebi młodych w 2019 roku.

Sekretarz Oddziału.


Zapis obrączek DERBY w zegarach ESK.


Dodano 22 lipca 2019 o godz. 22:57

 Orzesze, dn. 18.07.2019 rok ZAPIS OBRĄCZEK "DERBY"
W ZEGARACH ESK Tauris: PL-19-123456 dla 6 znakowej obrączki PL-DE-19-123456 dla 6 znakowej obrączki L-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki
Vizion: PD-19-0123456 dla 6 znakowej obrączki PD-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki
AMC: PL-19-123456 dla 6 znakowej obrączki PL-DE-19-123456 dla 6 znakowej obrączki PL-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki PLDE-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki
ZAPIS OBRĄCZEK "DERBY" na listach konkursowych PL-DE-19-123456 dla 6 znakowej obrączki PLDE-19-1234567 dla 7 znakowej obrączki 


Koniec sezonu gołębi dorosłych.


Dodano 22 lipca 2019 o godz. 22:51

Na zebraniu  w dniu 21.07.2019r. Zrząd Oddziału podjął uchwałę, że lot nr 14 nie odbędzie się, a lot z miejscowoiści Burg IV był ostatnim lotem w sezonie gołebi dorosłych.

Zarząd Oddziału.



Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 13